Leśnierowski Nagrobki Oleśnica

Informacje o firmie

Leśnierowski Kamieniarstwo nagrobne Oleśnica

Zakład kamieniarski „Sławeks” powstał w 1996 r. w małej miejscowości Ligota Mała 98 obok budynku świetlicy w odległości 10 km od Oleśnicy. Poprzez długoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej zdołaliśmy pozyskać na terenie całego regionu wielu zadowolonych klientów oraz markę cieszącą się zaufaniem i wysoką renomą.

Leśnierowski Kamieniarstwo nagrobne Oleśnica

Na nasze prace udzielamy gwarancji oraz atrakcyjnych cen. Wycenę i pomiar realizujemy bezpłatnie. W cenę każdego nagrobka wliczony jest montaż na cmentarzu oraz opłata cmentarna za zamontowanie nagrobka. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc fachową radą i rzetelnym wykonaniem. Indywidualnie omawiamy każde zlecenie, również na miejscu realizacji.

Długoletnia tradycja zobowiązuje, dlatego naszą wypracowaną pozycję na rynku utrzymujemy dzięki wysokiej jakości świadczonych usług i nienagannej terminowości. Nasza praca to również głęboka pasja, dlatego z pełną precyzją i dokładnością staramy się aby nasze realizacje satysfakcjonowały Klientów swoją oryginalnością i niepowtarzalnością fasonów i wzorów.